Fotbalová akademie
pondělí 28. února. 2022
U19 - zápasy

V Budějovicích devatenáctka prohrála

Série pěti soutěžních výher v řadě skončila. Hráči Baníku na podzim ukončili šňůru sedmi výher v řadě jihočechům, nyní to hráči Dynama vrátili ostravským stejným výsledkem. Souboj sousedů v tabulce i tentokráte rozhodl jediný gól, který ze standartní situace vstřelili domácí.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Herně jsme odehráli lepší utkání než minule doma s Karvinou, ale v tomto případě se k nám štěstí v podobě výsledku otočilo zády. Průběh zápasu byl vyrovnaný, chvilkami jsme měli možná více ze hry, ale rozhodla jediná nepohlídaná a především zbytečná standardní situace. Deset minut před koncem utkání šel soupeř po nevybíravém faulu do oslabení, bohužel se nám z přesily podařilo nastřelit pouze břevno a velkou územní převahu jsme více nevyužili. Až na konečný výsledek a neubráněnou standardní situaci nemáme moc co hráčům vytknout.

Informace o utkání

26.
sobota
úno
SK Dynamo České Budějovice VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 63. Hendrych Rozhodčí: Mokrusch - Vrchota, Koranda ČK: 82. Malý (ČB)
Diváci: 100

Sestavy

SK Dynamo České Budějovice

Lerch - Malý, Bartizal, Čoudek, Šimoník - Hák, Koutecký - Kolář (68. Macák), Pech (54. Hendrych), Coufal (68. Trmal) - Hora (84. O. Novák)

FC Baník Ostrava

Hrubý - Kollek (84. Dedek), Remiáš, Macej, Michlík - Obuch (84. Kedroň), Drozd - Látal (68. Jelen), Koutný (68. Levčík), Nevřela (68. Guzik) - Bitta

U19