pondělí 06. září. 2021
U14 - zápasy

Proti Slovácku úspěšná také čtrnáctka

Na Slovácko vyjela také čtrnáctka, která proti moravskému týmu dotahovala poločasovou ztrátu, i přesto si ale nakonec veze tři body za vítězství 2:3.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: Hned od začátku utkání se hrálo ve velkém tempu, soupeř nás dobře dostupoval a chvíli nám trvalo se s tím vyrovnat. Potom jsme získali větší jistotu na míči a začali jsme si vytvářet příležitosti, které jsme bohužel nedokázali proměnit a přišel trest, kdy soupeř využil naši nedůslednost v obraně a šel do vedení. Odpověď přišla brzy a po krásné akci se nám podařilo vyrovnat. Bohužel potom přišla další naše chyba, kdy jsme nedokázali navázat hráče a soupeř šel opět do vedení. Úvod druhého poločasu jsme se opět trochu hledali, ale postupem času jsme získávali převahu a dvěmi brankami jsme dokázali zápas otočit.

04.
zář
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 2:1
Branky: 20. Burda, 30. Bruštík - 26. Hrnčárek, 59. Šmiga, 69. Škrkoň Rozhodčí: Ševčík - Silný, Mitáček

Bitta - Richter (49. Mácha), Návrat, Tomáš (74. Sukaný), Javorský - Jadrníček, Kundrát (60. Ledvinka) - Růža (49. Halfar), Škrkoň, Hrnčárek - Šmiga (65. Masopust)