středa 01. září. 2021
U14 - zápasy

Střelecká jízda čtrnáctky pokračuje

Čtrnáctka odehrála své třetí mistrovské utkání. Všechny duely zatím sehrála na domácí půdě a ve všech vstřelila přes deset branek. Proti Zlínu to byl tucet přesných zásahů a v součtu výher nad Jihlavou a Hodonínem je aktuálně poměr vstřelených a obdržených branek 39:3. Nicméně to zatím stačí na druhou příčku za vedoucím Slováckem, které má o jeden bod a zápas k dobru, nicméně hned v sobotu je čeká vzájemná konfrontace.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: První poločas byl z naší strany neurovnaný, málo jsme využívali křidelní prostory a v přechodové fázi jsme spoustu situací řešili zbrkle. Druhý poločas byl z naší strany lepší, přišlo zlepšení ve všech směrech a výsledkem bylo 8 vstřelených branek.

31.
úterý
srp
FC Baník Ostrava VS FC Fastav Zlín
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 4:1
Branky: 29., 43., 64., 76. a 80. Šmiga, 36. a 47. Škrkoň, 13. Javorský, 23. a 69. Jadrníček, 72. Bitta, 76. Růža - 39. Jakeš, 56. Hlava Rozhodčí: Fryč - Tomai, Godfryd