Fotbalová akademie
úterý 09. listopadu. 2021
U16 - zápasy

Se Zbrojovkou šestnáctka smírně

Po delší pauze sehrála mitrovské utkání také šestnáctka. V Brně si po pauze dokázala vytvořit dvoubrankový náskok, ale domácí v závěru baníkovce přitlačili, snížili a v závěru proměněnou penaltou vyrovnali.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Po měsíční pauze způsobené Covid problémy jsme konečně mohli odehrát mistrovské utkání. Hráli jsme v Brně proti velmi dobrému týmu Zbrojovky. První poločas byl vyrovnaný, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. O přestávce jsme udělali tři změny a naší hře to pomohlo, vstřelili jsme dva góly a byli jsme třicet minut lepší. Soupeř však dal v 75. minutě kontaktní gól a byli jsme až do konce zápasu pod tlakem. V 90. minutě domácí proměnili penaltu a kvalitní utkání skončilo nerozhodně. Pochválíme kluky za velmi dobrý výkon, po tréninkovém výpadku jim chyběla herní kondice, ale odmakali to. Úroveň utkání byla nadprůměrná, hrálo se ve vysokém tempu, více takových zápasů. Na obou stranách bylo k vidění několik výborných hráčů.

Informace o utkání

07.
neděle
lis
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
MSDL ml. U16

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: 20., 76. a 89. Večeřa (pen.) - 14. a 52. Perrette, 50. Honajzer Rozhodčí: Bělák - Mayer
Diváci: 80

Sestavy

FC Baník Ostrava

Mezihorák - Kysilko (46.Pavlica), Musil, Raab, Němčík (86. Imrich) - Glamoš (46. Komárek), Honajzer - Havran (71. Vozník), Badošek, Perrette - Blechta (46. Kyselý)

U16