Fotbalová akademie
pátek 12. listopadu. 2021
U16 - zápasy

U16: Slovácko si odvezlo vítězství

Po Zbrojovce čekal šestnáctku další kvalitní protivník. Hostující Slovácko bylo v první půli živější, podařilo se mu skórovat hned v úvodu a krátce na to podruhé. Baník se nevzdal, ve druhém dějství hrál velmi dobře, snížil a měl i šance na vyrovnání. Toho se ale nedočkal, a tak v závěru udeřil potřetí hostující celek, který se tak mohl radovat z vítězství.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V dalším mistrovském utkání se střetly týmy, které vyznávají podobný kombinační způsob hry a měl velmi dobrou úroveň. Do utkání jsme nevstoupili dobře, byli jsme pomalí, nedůrazní, měli jsme lehké ztráty a šikovní hráči soupeře byli velmi dobří v přechodové fázi a zaslouženě vedli o dvě branky. Postupně jsme se zlepšovali a ve druhém poločase jsme podali výborný výkon. Byli jsme dobří v kombinaci, agresivně jsme napadali a vytvořili si několik jasných gólových situací, ale bohužel jsme je neproměnili. Zápas jsme mohli otočit v náš prospěch, ale soupeř nám vstřelil na konci utkání rozhodující gól. Dnes to nevyšlo výsledkově, ale kluky pochválíme za to, jak se po nevydařeném začátku zvedli a velmi kvalitním způsobem zvládli druhý poločas.

Informace o utkání

10.
středa
lis
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
MSDL ml. U16

Statistiky

Poločas: 0:2
Branky: 56. Kyselý - 2. Barát, 15. Novotný, 84. Bimka Rozhodčí: Pospíšil - Hošek, Grečmal

Sestavy

FC Baník Ostrava

Mezihorák - Pavlica (63. Kysilko), Glamoš, Raab, Němčík - Komárek (31. Badošek), Ondřej (63. Vozník) - Perrette, Zajíc (85. Imrich), Havran (90. Furík) - Kyselý (90. Staněk)

U16