Fotbalová akademie
pondělí 16. srpna. 2021
U16 - zápasy

Také šestnáctka zahájila výhrou

Stejně jako osmnáctka, tak i šestnáctka zahájila sezónu proti Zlínu. A i zde se hosté dostali v první půli do vedení, stejně tak se podařilo domácím do přestávky vyrovnat. A aby toho nebylo málo, tak i šestnáctka nasázela zlínským v druhém dějství čtyři branky a úspěšně tak vstoupila do nového soutěžního ročníku.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním mistrovském utkání jsme se na Vistě střetli se Zlínem. Utkání jsme začali velmi dobře, ujali se vedení, vytvořili si šance, byli jsme více na míči, ale soupeř nás z brejkových situací trestal a skóre otočil. Do poločasu jsme ještě stačili vyrovnat. O výsledku zápasu rozhodl až závěr utkání, kde jsme vstřelili čtyři branky. Pochvala pro kluky za chtění vyhrát.

Informace o utkání

15.
neděle
srp
FC Baník Ostrava VS FC Fastav Zlín
MSDL ml. U16

Statistiky

Poločas: 2:2
Branky: 8. Filipský, 36. Vozník, 78. Harušťák (pen.), 86. Švrček, 88. Glamoš, 90. Havran - 15. Hodulák, 30. Tomaštík Rozhodčí: Janeček - Hošek, Dudek
Diváci: 60

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kresta - Pavlica, Staněk, Raab, Kysilko (66. Imrich) - Zajíc, Filipský (55. Komárek) - Vozník (86. Glamoš), Havran, Němčík (55. Švrček) - Kyselý (55. Harušťák)

U16