Fotbalová akademie
středa 15. září. 2021
U17 - zápasy

Cenná výhra sedmnáctky v Pardubicích

Další udržená nula v zadu, tři zásahy do černého po půli. To je výsledek dohrávaného utkání sedmnáctky v Pardubicích, ve kterém tedy uspěli baníkovci a drží si druhou pozici za vedoucí Slavií. Domácí po třech výhrách a stejném počtu remíz si připsali první porážku v soutěži.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: V zápase jsme narazili na velmi kvalitní tým v práci s míčem, kombinaci i důrazu. Zápas se hrál ve vysokém tempu s velkým množstvím osobních soubojů a my jsme rádi, že ač ne vše bylo podle představ, tak jsme ho dokázali opět týmově zvládnout a uhrát pěkný výsledek s další nulou vzadu. S trochou štěstí a výkonem brankáře Remiáše jsme přečkali několik slibných příležitostí soupeře a ve druhém poločase sami třikrát udeřili. Rádi bychom hráli s klidem více na míči, bohužel se nám to stále nedaří přenést z tréninku do zápasu. Chceme pochválit soupeře za předvedený výkon, byl to těžký zápas a naši hráči zaslouží pochvalu za vůli a ochotu. Zápas jsme museli odpracovat..

Informace o utkání

14.
úterý
zář
FK Pardubice VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 64. Krupička, 74. Honajzer, 79. Koutný Rozhodčí: Kvaček - Slavíček, Rázek
Diváci: 60

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš - Bureš, Musil, Harušťák, Krejčí - Sirotek (46. Honajzer), Krupička (83. Šmíd)- Málek, Imider, Badošek (56. Perrette) - Koutný (89. Bubík)

U17