Fotbalová akademie
pondělí 30. srpna. 2021
U17 - zápasy

U17: Vyrovnaný souboj urvala v závěru Slavia

Souboj prvního s druhým, nebo duel dvou neporažených začal lépe pro ostravské, když se dostali v půli prvního poločasu do vedení. To ovšem slávisté za tři minuty srovnali. Pro hráče Baníku to byla vůbec první inkasovaná branka v soutěži. Po půli padla už jen jediná branka, deset minut před koncem se prosadili hosté a ti si tak udrželi stoprocentní bilanci a první místo.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: První obdržená branka, první prohra. O osudu víceméně vyrovnaného a bojovného zápasu, prvního týmu v tabulce s druhým, rozhodl soupeř deset minut před koncem, kdy jsme si nepohlídali centr a náběh hráče soupeře na přední tyč. Bohužel jsme v zápase nepodali tak dobrý výkon, jakého jsme schopni. Soupeř šel výhře více naproti, byl ve více činnostech o trochu lepší, avšak konečnému výsledku by spíše slušela remíza. Hráčům nelze upřít snaha, ale v tomto utkání jsme nebyli tolik kompaktní v defenzivě a ani nebezpeční směrem do útoku především z krajních prostorů. Stejně jako v přípravě věříme, že nás prohra namotivuje k lepším výkonům do dalších zápasů.

Informace o utkání

27.
pátek
srp
FC Baník Ostrava VS SK Slavia Praha
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: 26. Koutný (pen.) - 29. Pudil, 80. Hájek Rozhodčí:
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš Jan - Bureš (71. Badošek), Musil, Harušťák Jan, Krejčí - Sirotek, Imider - Málek (71. Bubík), Honajzer (81. Šmíd), Perrette - Koutný (73. Blechta)

U17