Fotbalová akademie
úterý 24. srpna. 2021
U17 - zápasy

Sedmnáctka zdolala i Zbrojovku

Čtvrtý zápas, čtvrtá výhra, čtvrté čisté konto, patnáct vstřelených branek, to je zatím bilance baníkovské sedmnáctky. Ta zatím soutěží kráčí suverénně a potvrdila to i v Brně, kde se třikrát prosadila. Hned v pátek dojde k souboji druhého Baníku s první Slávií Praha. Ta má o jedno utkání více a rovněž plný počet bodů. Který z týmů si udrží stoprocentní bilanci? Přijděte v pátek na Vistu, zápas začíná v 16:15.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Na velmi složitém terénu jsme odehráli dobré utkání a zcela po zásluze dokráčeli do vítězného konce. Doufali jsme ve větší kvalitu ve hře jeden na jednoho, ale vše jsme dokázali nahradit velice týmovým a nesobeckým výkonem s vcelku dobrou kombinační hrou. V utkání jsme si vytvořili větší počet brankových příležitostí a těší nás, že se opět prosadilo více hráčů. Opět jsme rádi za další čisté konto v kolonce obdržených branek, ale zápas už je za námi a v hlavách se chystáme na páteční domácí utkání.

Informace o utkání

21.
sobota
srp
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 0:2
Branky: 25. Koutný, 28. Badošek, 52. Imider Rozhodčí: Fabeš - Dohnálek, Petrlík
Diváci: 90

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš Jan - Bubík, Remiáš Jiří, Harušťák, Bureš - Sirotek (66. Musil), Imider (76. Šmíd) - Málek (66. Krejčí), Badošek, Koutný (66. Perrette)- Blechta (66. Honajzer)

U17