Fotbalová akademie
pondělí 16. srpna. 2021
U17 - zápasy

Sedmnáctka stále stoprocentní

Také ve třetím zápase dorostenecké ligy sedmnáctka udržela čisté konto a jelikož sama dvakrát během šesti minut v prvním poločase udeřila, připsala si třetí výhru v soutěži.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Do zápasu jsem vstoupili dobře a první poločas se vyvíjel podle našich představ. Dostávali jsme se do gólových příležitostí, chtěli jsme tvořit hru, aktivně jsme napadali, dobře dostupovali ofenzivní hráče soupeře a do šaten se šlo za stavu 2:0. V druhém poločase se obraz hry změnil. Ač jsme chtěli pokračovat v aktivním pojetí, tak nás soupeř zatlačil do defenzívy. My jsme nebyli schopni v ofenzívě podržet míč, získat čas k odpočinku a ve velkém vedru nám postupně docházely síly k útočným výpadům. Výsledek jsme silou vůle a dobré práce defenzívy udrželi do konečného hvizdu. Opět se nám podařilo udržet další nulu vzadu a za dnešní výsledek s velice kvalitním soupeřem patří klukům pochvala.

Informace o utkání

14.
sobota
srp
FC Baník Ostrava VS FC Viktoria Plzeň
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 2:0
Branky: 18. Koutný, 24. Málek Rozhodčí: Janeček - Dresler, Smetana
Diváci: 75

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš Jan - Bureš (62. Bubík), Musil, Remiáš Jiří, Krejčí - Sirotek, Imider (74. Šmíd) - Málek, Honajzer (68. Badošek), Perrette (74. Blechta) - Koutný

U17