středa 01. září. 2021
U15 - zápasy

Také patnáctka zdolala Zlín

Jediným stoprocentním týmem v žákovské lize patnáctek jsou baníkovci. Ti zvládli i třetí duel, když doma porazili Zlín. Ten prohrával již o tři branky, ale v samotném závěru dvakrát skóroval během jediné minuty a bylo drama. Nic už se ovšem na výsledku nezměnilo a domácí tak mohli slavit výhru.

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Jana Romaněnka: Rychlý, agresivní soupeř, který nám nedaroval nic zadarmo. I přesto jsme kontrolovali průběh hry a vytvořili si více brankových příležitostí. Za stavu 3:0 jsme měli potvrdit naši územní převahu další brankou a definitivně zlomit odpor soupeře. Bohužel se tak nestalo, soupeř krásnou brankou korigoval na 3:1 a vrátil se do hry. Hned o minutu později Zlín snížil na 3:2, ale závěr zápasu jsme si již pohlídali. Musíme zůstat koncentrovaní po celou dobu utkání.

31.
úterý
srp
FC Baník Ostrava VS FC Fastav Zlín
SpSM-TOP U 15 žáci

Branky: 32. a 62. Binar, 67. Drozd - 77. Hellebrand, 78. Hubinka Rozhodčí: Tomai - Fryč, Godfryd

Keller - Pařík (54. Lorenc), Pinkas, Řeháček, Ďurina (66. Mechl) - Slončík, Frýdl - Dvořáček (54. Šopík), Lores (66. Jílek), Binar (73. Švrček) - Drozd