Fotbalová akademie
pondělí 15. listopadu. 2021
U18 - zápasy

Osmnáctka v Prostějově zvítězila

Ve třetím zápase po nucené pauze se osmnáctka dočkala vítězství, když dokázala zdolat domácí hráče Prostějova. Ti po pauze dokázali vyrovnat, nicméně chvíli na to baníkovci dvakrát udeřili a v závěru přidali ještě čtvrtý zásah.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: V chladném podzimním počasí jsme na výborném hřišti odehráli v kombinované sestavě velmi dobré utkání. Všichni hráli s chutí, kombinovali jsme velmi dobře - balón nám chodil z nohy na nohu a byli jsme v dobrém pohybu. Rozehrávka jak jsme chtěli byla od zadu konstruktivní, středoví hráči v nabídce, útok aktivní do mezihry. Tím jsme eliminovali fyzickou převahu soupeře a drželi otěže utkání ve svých rukou. Chválím celý tým, jak utkání herně kluci zvládli - mladší hráče, že zápas zvládli hlavou, starší hráče za řízení utkání směrem, který jsme si v přípravě určili. Těšíme se na další utkání.

Informace o utkání

13.
sobota
lis
1. SK Prostějov VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 71. Pěček - 7. Puchala, 75. Badošek, 78. Dedek, 87. Kedroň Rozhodčí: Slabý - Brázdil, Hubený
Diváci: 75

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hafera - Diĺ, Dedek, Harušťák, Křižák (46. Štaubert), Kedroň, Puchala (72. Maloň), Janál (60. Sirotek), Chylek, Koutný (72. Badošek), Michlík

U18