Fotbalová akademie
úterý 09. listopadu. 2021
U18 - zápasy

V Brně osmnáctka prohrála

Úvod se osmnáctce Baníku tedy vůbec nepovedl. V rozmezí šesti minut se domácí třikrát prosadili a po korekci Chylka přidali do pauzy i čtvrtý zásah. Po změně stran daleko lepší výkon přinesl už jen snížení. Další zápas čeká ostravské již ve středu, kdy ve středu na Vistě hostí Slovácko.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: Po dlouhé herní pauze jsme odehráli v kombinované sestavě mistrovské utkání. Velmi se nám nepovedl úvod utkání. Defenzivní hra v 1/3 zápasu vypadala katastrofálně. Obrovsky bylo na hráčích vidět , jak dlouho někteří nehráli. Chyběla nám přirozeně souhra, kompaktnost a v osobních soubojích jsme působili nejistě. Soupeř nás ze všeho gólově potrestal a na úvod zápasu jsme byli na ručník!!! Naopak hra směrem dopředu byla dnes živější, kombinace se nám dařila, byli jsme nebezpeční a zahodili jsme několik dobře připravených šancí. V poločase jsme si věci a špatné herní chování v šatně v klidu probrali a věřili jsme, že s výsledkem budeme moci něco udělat jen v případě, že výrazně zlepšíme defenzivu. Druhý poločas jsme odehráli s vysokým postavením a hrou jeden na jednoho i vzadu a soupeřovu hru jsme úplně paralizovali. Bohužel se nám podařilo skórovat jen jednou, když šancí jsme měli dost minimálně na remízu. Kluky chválím za to, že dál pracovali a nesložily hlavy i za velmi nepříznivého stavu a doufám, že se v dalším utkání nedopustíme takový průběh!!!

Informace o utkání

07.
neděle
lis
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 4:1
Branky: 4. Šlapanský, 7. Kolečkář, 10. Kluska, 23. Kos - 9. Chylek, 54. Štaubert Rozhodčí: Mayer - Bělák
Diváci: 78

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Diĺ, Dedek, Piecha (68. Jelen), Křižák (58. Krejčí), Kedroň, Puchala (68. Harušťák), Janál, Chylek, Levčík, Látal (46. Štaubert)

U18