Fotbalová akademie
pondělí 13. září. 2021
U18 - zápasy

V Šumperku osmnáctka prohrála

S posledním týmem tabulky, který neměl doposud jediný bod se osmnáctka trápila. Po vedoucím gólu Chylka domácí do poločasu otočili a i přes další šance baníkovců změna skóre nenastala, a tak slavili první body domácí hráči.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: Znovu se nám opakuje zápas, kdy jsme týmem fotbalovějším, který má velkou územní převahu, ale odjíždíme poraženi. Prohráváme, protože nám chybí kvalita v koncovce, důraz ve vápně a hlad po vstřelení gólu! Vzadu nejsme schopni udržet koncentraci a pod dojmem, že máme převahu si dovolíme individuální nezodpovědností vypustit obranné povinnosti, jako by se nám nemohlo nic stát a jsme za to trestáni! Inkasujeme gól z první standartní situace a vzápětí po druhé chybě inkasujeme znovu! Soupeři, který se do té doby převážně jen bránil, tím dáváme naději, že může uspět, a to se dnes bohužel díky naší nekvalitě v koncovce také stalo!

Informace o utkání

12.
neděle
zář
SAN-JV Šumperk VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 2:1
Branky: 32. Horký, 34. Holík - 24. Chylek Rozhodčí: Svoboda - Habermann, Rulíšek
Diváci: 60

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kopal (87. Kresta) - Dedek, Macej (55. Piecha), Kollek, Křižák - Puchala (65. Strnad), Kedroň, Janál, Frébort - Látal, Chylek

U18