Fotbalová akademie
pondělí 01. listopadu. 2021
U19 - zápasy

Devatenáctka rozhodla v závěru

Devatenáctka odehrála s Dynamem vyrovnaný zápas. Hosté přijeli do Ostravy jako tým s aktuálně nejlepší formou, když vyhráli posledních sedm zápasů, které je vyšvihly až na čtvrtou příčku tabulky. Domácí hráči rovněž chtěli pokračovat ve vítězné sérii, a to se jim nakonec podařilo, když se v závěru utkání trefil střídající David Kedroň. Vítězství je i dobrou pozvánkou na středeční poslední podzimní kolo proti pražské Spartě, která na druhé příčce tabulky zatím jako jediná v soutěži neprohrála. Výkop i s komentovaným streamem na youtube kanále Akademie Baníku Ostrava je v 13:15.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta a Patrika Rataje: Výhra v těžkém utkání s kvalitním soupeřem, který přijel se sérií sedmi vítězství v řadě, nás velice těší. Šance a závary před brankou se přelévaly z jedné strany na druhou a do poslední chvíle byl zápas otevřený. Nám se ho naštěstí podařilo překlopit na naši stranu brankou Kedroně dvě minuty před koncem. V důlěžitých momentech nás podržel brankář Hrubý a celý tým pracoval velmi dobře. Apelujeme na hráče, že žádná výhra nesmí vést k uspokojení, nýbrž má sloužit jako motivace k tréninku a nadcházejícímu utkání se Spartou..

Informace o utkání

30.
sobota
říj
FC Baník Ostrava VS SK Dynamo České Budějovice
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 88. Kedroň Rozhodčí: Kotík - Jurajda, Janeček
Diváci: 150

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hrubý - Jiříček, Remiáš, Temel, Michlík - Obuch, Šín (61. Imider) - Látal (71. Kedroň), Šmiga (87. Díľ), Nevřela - Bitta

U19