pondělí 20. září. 2021
U19 - zápasy

U19: remíza v Příbrami 1:1

Po úterní remíze 1:1 v Pardubicích zavítala devatenáctka do Příbrami. Zde se opakoval scénář, domácí vedli po poločase o jednu branku a baníkovci museli dotahovat. To se zásluhou Bitty podařilo podstatně dříve než u východočechů, nicméně na konečný výsledek to vliv nemělo. Další šance zůstaly nevyužité a oba týmy si připsaly po bodu.

Hodnocení trenéra Radomíra Korytáře a Radima Kováře: Dnešní utkání jsme měli jednoznačně vyhrát, bohužel vezeme jen bod. Soupeř si vypracoval jedinou brankovou příležitost, kterou neproměnil, a přesto se dostal do vedení díky odraženému míči po rohovém kopu. V prvním poločase jsme nehráli vůbec dobře. Ve druhém jsme se zlepšili, ale i přesto to bylo strašně málo. Měli jsme po celý zápas herní převahu, ale chyběla kvalitní finální přihrávka. Celkově jsme byli nepřesní, málo úspěšní v situaci jeden na jednoho a gólové situace, které jsme si vytvořili, tak jsme neproměnili. Očekáváme od týmu mnohem větší zaujetí a ochotu tvrdě pracovat po celý zápas.