Fotbalová akademie
pondělí 16. srpna. 2021
U19 - zápasy

U19: Tři body si odvezla Plzeň

Duel třetího kola celostátní dorostenecké ligy byl soubojem doposud neporažených týmů. Stoprocentní úspěšnost si udrželi západočeši, kteří udeřili hlavou na konci prvního poločasu. V jeho samotnném konci šli baníkovci do deseti a ve druhém poločase si plzenští výhru pohlídali. Domácí si tak k výhře a remíze připsali první porážku v soutěži.

Hodnocení trenéra Radomíra Korytáře a Radima Kováře: V první půli byla hra bez vážnějších šancí na obou stranách, přesto jsme inkasovali gól po naší chybě. Zápas ovlivnila situace na konci prvního polačasu, kdy jsme obdrželi červenou kartu po naprosto zbytečném, nic neřešícím faulu. V poločase jsme se pokusili hru oživit střídáním tří hráčů, ale gólovou situaci jsme si do konce utkání žádnou nevytvořili. Podali jsme velmi slabý individuální a týmový herní výkon. Je třeba ještě podotknout, že bez důrazu v osobních soubojích je těžké se prosadit. Plzeň byla v kombinaci a práci s míčem lepším týmem a vzhledem k tomu, že jsme byli v ohrožení soupeřovy branky bezzubí, vyhrála zcela zaslouženě.

Informace o utkání

14.
sobota
srp
FC Baník Ostrava VS FC Viktoria Plzeň
1. Celostátní liga U19

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 38. Kule Rozhodčí: Dresler - Janeček, Smetana ČK: 43. Nevřela
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hrubý - Dedek, Temel, Kollek - Jiříček, Obuch (46. Levčík), Šín (75. Jelen), Nevřela - Látal (46. Guzik), Holub (46. Veliký), Šmiga (67. Šudák)

U19