středa 20. dubna. 2022
U15

V Šumperku první patnáctka i čtrnáctka

Obě kategorie starších žáků odehrály mezinárodní turnaj v Šumperku. Patnáctka jej zvládla bez jediné ztráty a obsadila první místo, čtrnáctka i přes prohru s dánským Vejle také brala zlato. Vít Škrkoň se stal i nejlepším střelcem turnaje.

Vejle (Dánsko) U14 - FCB U14 1:0

sestava: Bitta - Javorský, Škubala, Sukaný, Návrat, Marcol, Dian - Kundrát, Halfar, Tomčík, Richter - Šmiga, Jadrníček, Hrnčárek - Škrkoň

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: O víkendu jsme odehráli turnaj v Šumperku. Kluci si s chutí zahráli čtyři 30-ti minutová utkání, ve kterých byla vidět spouta šancí, gólů a radosti ze hry.

branky: Míček, Dvořáček

sestava: Keller - Pinkas, Řeháček, Mechl, Míček, Švrček, Lores, Graclík, Doležel, Lorenc, Frýdl ,Ďurina ,Dvořáček, Drozd, Šopík, Jílek

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka: Turnaj jsme odehráli v modelu 1x30 minut s každým týmem. Bylo to pro kluky příjemné zpestření .