neděle 25. července. 2021
U15

Patnáctka se utkala s Žilinou

Na hřišti v Prostřední Bečvě sehrála své přátelské utkání po soustředění patnáctka. Soupeřem jim byli stejně staří hráči Žiliny. Jednalo se o kvalitní utkání, které bylo dlouho remízové, až v poslední půlhodině rozhodli pěti brankami baníkovci o svém vítězství.

FC Baník Ostrava U15 - MŠK Žilina U15 7:2 (2:2)

branky FCB: 34., 66. a 70. Drozd, 8. a 73. Binar, 67. Pinkas, 84. Dvořáček

sestava: Keller - Pinkas (Šopík), Míček (Pařík), Řeháček, Ďurina (Jílek) - Slončík, Graclík - Horniak (Lorenc), Frýdl, Binar (Dvořáček) - Lores (Drozd)

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Jana Romaněnka: Do utkání hrané 3x30 minut jsme vstoupili dobře a už v 8.minutě jsme šli do vedení. Poté byl soupeř první dvě třetiny lepším týmem na hřišti. Byl aktivnější, agresivnější i přímočařejší. Naopak my jsme byli bez pohybu a nepřesní v kombinaci. Ve třetí třetině jsme zlepšili pohyb a byli jsme to my, kdo určoval tempo hry. Najednou jsme drželi míč a vytvářeli si šance, které jsme dokázali proměnit. Jsme rádi, že jsme mohli odehrát tak kvalitní utkání.