Fotbalová akademie
pondělí 25. listopadu. 2019
U12

Dvanáctka ovládla turnaj v Praze

Po dva dny reprezentovala Baník Ostrava v Praze dvanáctka. Ta v sobotu obsadila pěkné čtvrté místo, v neděli dominovala a slaví triumf na kvalitně obsazeném turnaji.

Hodnocení trenéra Michala Janíka a Martina Šubrta: O víkendu jsme absolvovali dva turnaje v Praze na Motorletu, kdy v sobotu jsme se utkali s týmy o rok staršími a v neděli s týmy stejné věkové kategorie. Sobotní klání bylo pro nás velmi přínosné, vyspělí protihráči nás přinutili k rychlejší práci s míčem v kombinaci i v individuálních činnostech. Myslíme si, že jsme v turnaji herně nepropadli a obsadili slušné 4.místo. Nedělní turnaj se nám vydařil, ve většině utkaních jsme herně dominovali, kromě dvou utkání jsme se prosazovali i střelecky a zaslouženě turnaj ovládli. Vítěznou účast s jedinou obdrženou brankou potvrdil Jakub Šmiga, který byl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje. Za oba dva dny kluky chválíme.

Baník reprezentovali: Vidlář, Kuchař, Bartošic, Halfar, Hrnčárek, Javorský, Jankovič, Kundrát, Ledvinka, Mácha, Masopust, Návrat, Richter, Škubala, Šmiga

Výsledky: TU Motorlet (hráno 7+1, 1x15 minut)

FCB U12 - Motorlet U12 0:0, Slavia Praha U11 2:0 (Halfar, Javorský), Karlovy Vary U12 2:0 (Javorský, Šmiga), Tempo Praha U12 3:0 (Ledvinka, Jankovič, Masopust), Bohemians U12 1:0 (Jankovič), Teplice U12 0:0, Ústí n.L. U12 3:0 (Javorský, Šmiga, vlastní), Sparta Praha U12 2:0 (Halfar, Šmiga), Meteor U12 9:0 (Šmiga 3, Mácha 2, Hrnčárek 2, Halfar, Kundrát), Sokolov U12 3:1 (Šmiga, Halfar, Javorský). 

Konečné umístění - 1.místo. 

Nejlepší střelec turnaje - Jakub Šmiga.