čtvrtek 16. srpna. 2018
U19/B - zápasy

Osmnáctka na úvod smírně s Karvinou

V prvním kole MSDL narazila osmnáctka na Karvinou. V bojovném utkání se nakonec body dělily. Karvinští drželi do 80. minuty tříbrankový náskok. Mladým Baníkovcům se v závěrečných deseti minutách povedlo vstřelit tři branky a srovnat skóre na konečných 3:3.

Hodnocení trenéra Hlaváče a Drozda: „Do zápasu jsme šli s nějakým záměrem, jak chceme hrát. Kluci měli snahu o tento způsob hry, jaký se po nich chce. Nic méně ne vše bylo v pořádku. V prvním poločase jsme si vytvořili tři , čtyři situace, kdy jsme mohli skórovat. Bohužel jsme je nevyužili, ať už vinou pohotovosti, chytrosti či dovednosti ve finální fázi. Soupeř nás za to zákonitě do poločasu potrestal dvěmi brankami. O přestávce jsme si řekli, co je třeba zlepšit a co je v naší hře dobré. V druhé půli jsme Karvinou zatlačili na jejich polovinu a dobývali jejich branku. To samozřejmě otevírá prostor pro brejkové situace, do kterých se Karvinští párkrát dostali a po naší chybné rozehrávce odskočili na tříbrankový rozdíl. Ani to kluky nezlomilo a v závěrečné desetiminutovce se nám podařilo vstřelit tři branky a po zásluze vyrovnat. Mužstvo chválíme za obrovský charakter“

15.
srp
FC Baník Ostrava VS MFK Karviná
MSDL st. U18

Poločas: 0:2
Branky:  79. a 90. Urban, 89. Magdon - 41. a 65. Kaštan, 33. Zych Rozhodčí: Černoevič Alexandr - Smetana Patrik, Jurajda David