Bláznivý úvod byl k vidění na Slovácku v souboji devatenáctek. Už v šesté minutě vedli hosté 2:1, přičemž od třetí minuty prohrávali. Po plodném poločase to už vypadalo na výhru Baníku, když domácí v poslední minutě stihli vyrovnat.
Hodnocení trenéra Václava Kubíčka a Reného Vichera: Divoký úvod zápasu, kdy téměř každá střela skončila v síti. Už v 18. minutě byl stav 2:3. O naše vítězství jsme přišli v samotném závěru, když soupeř v poslední minutě vyrovnal na konečných 3:3. Herně to byl prozatím náš nejlepší výkon jarní části. Kluci k utkání velmi dobře přistoupili a plnili individuální pokyny. Jedeme dál.
