Ostravská devatenáctka po třech prohrách v řadě přepustila první místo Hradci, tedy svému hostiteli. Hosté se chtěli opět před východočechy posunout, k tomu ovšem potřebovali zvítězit. Dostali se také do vedení, bohužel pro ně v poslední akci prvního dějství domácí vyrovnali. Po změně stran se už skóre nezměnilo.
Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: Po třech prohrách dobře zvládnuté utkání organizačně a charakterově. Dobrý vstup do utkání, pak jsme se dostali pod tlak, kdy jsme v několika situacích propadli soubojově. Stále jsme udrželi aktivitu směrem dopředu a šli jsme do vedení, bohužel jsme těsně před půli inkasovali. Druhý poločas byl v režii domácích, my jsme mohli zahrozit pouze z protiútoku, ale chyběla nám efektivita. Utkání jsme zvládli dohrát do remízového stavu, naopak jsme byli ke konci utkání aktivnější. Je škoda, že nás v takových utkáních sráží celková nevyzrálost mužstva. Zůstali jsme však na kontakt se špičkou tabulky a je nutné zvládnout následující domácí zápas s Duklou, ať je tomu tak nadále.
