FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

U15 veze dvě výhry z Bratislavy a Györu

12.02.2018, Redakce

Starší žáci Baníku vyrazili na oplátku k přátelskému utkání do maďarského Györu. Cestou si ještě udělali zastávku v Bratislavě, kde sehráli další utkání se Slovanem. V obou utkáních se patnáctce podařilo zvítězit.

Čtvrtek 8.2.2018

ŠK Slovan Bratislava U15 - FC Baník Ostrava U15 3:4 (2:2)
Branky: Šmiga 2, Cetkovský, Vraj

Sestava FCB:
Fabisz - Dedek (60. Piecha), Kukučka, Dědič (41. Temel), Nevřela (41. Dil´) - Žák, Grygar (55. Červinka), Cetkovský (41. Rehwald) - Jelen (60. Handlíř), Šmiga, Chylek (41. Vraj)

Pátek 9.2.2018

ETO FC Györ U15 - FC Baník Ostrava U15 1:7 (0:4)
Branky: Červinka 3, Žák, Vraj, Rehwald, Šmiga

Sestava FCB:
Hatoň - Dil´(41. Dedek), Kukučka (41. Dědič), Temel, Piecha (60. Nevřela) - Žák (65. Kukučka), Rehwald, Červinka - Handlíř (41. Cetkovský), Jelen (41. Šmiga), Vraj (41. Chylek)

Hodnocení dvojutkání trenérů Šubrta a Macíka:
"Během dvou dnů jsme sehráli dvě rozlišná utkání. První se Slovanem Bratislava bylo herně vyrovnané, my jsme se snažili hrát kombinačně, soupeř spoléhal více na rychlé a přímočaré protiútoky. Vytvořili jsme si ještě několik stoprocentních gólových příležitostí, které jsme však nedokázali proměnit. Druhé utkání s maďarským Györem jsme měli po celou dobu pod herní kontrolou, byli jsme dominantnější na míči, slušnou kombinací si vytvářeli šance a proměňovali je. Snažili jsme se hrát hodně vysoko, tím jsme získávali míče brzy na půli soupeře a mohli tak ohrožovat jeho branku. Za obě utkání kluci zaslouží pochvalu, opět jsme, především v utkání se Slovanem, mohli změřit síly s kvalitním soupeřem, za což jsme velmi rádi, neboť díky tomu se mohou kluci jenom zlepšovat."

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda