FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Starší žákyně Baníku mají za sebou druhý turnaj

12.02.2018, Redakce

O víkendu měly na pilno také dívčí kategorie Baníku Ostrava. Na turnaji v Bílovci se prezentovaly starší žákyně, které zde absolvovaly po úvodním vystoupení v žákovské kategorii také svůj druhý turnaj.

Starší žačky ročníku 2002 a mladší se o víkendu zúčastnily již druhého turnaje svého ročníku. "V Baníku momentálně teprve pracujeme na doplňování této kategorie a pomalu začínáme rozjíždět kategorii žáček. I přesto se snažíme s holkami co nejvíce hrát tyto turnaje a triangly," začal úvodem trenér Kvita. V prvním turnaji v Bílovci si holky prožily křest ohněm. Přesto, že se turnaj výsledkově příliš nepovedl, těšily se na další možnost konfrontace se soupeřkami. "Druhé vystoupení na turnaji v Bílovci se nám povedlo mnohem lépe. Holky poctivě trénovaly, což se v konečném výsledku zúročilo a připsaly si také první tři body. Až na jeden hrály holky velmi aktivně a konečné výsledky byly většinou těsné. V tréninku se budeme dále snažit o rozvoj individuálních herních dovedností a pracovat na sebevědomí mladých hráček. Samozřejmě i dále hledáme mladé hračky do žákovských ročník." dodal závěrem šéftrenér dívčího fotbalu Jaromír Kvita. 

Sestava FCB:
Bílková Valerie, Bílková Viktorie, Šabacká, Fonioková, Chodílková, Lossmannová, Omamíková, Poběžalová, Hrancová, Chýlová

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda