FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

O Hadamczikův Memoriál byl letos obrovský zájem

08.08.2017, Redakce

Listopadový 37. ročník Memoriálu Evžena Hadamczika zná již na začátku srpna kompletní týmové obsazení. Vzhledem k obrovskému zájmu o start v turnaji byl počet účastníků navýšen na šestnáct týmů. Polovinu týmů tvoří celky z České republiky, druhou polovinu doplní zahraniční celky. K vidění budou týmy ze Slovenska, Polska, Rakouska nebo Běloruska.

Hrát se bude ve dvou osmičlenných skupinách, kde se týmy utkají systémem každý s každým. Skupina "A" rozehraje své zápasy již v pátek 10. listopadu odpoledne a dohrávat se bude v sobotu dopoledne. Po odehrání skupiny "A" bude následovat slavnostní zahájení za účastni všech zúčastněných týmů. Po něm se zahájí zápasy skupiny "B".

V neděli jsou na programu finálové skupiny. Týmy na pátém až osmém místě se utkají v dopolední skupině o 9.-16. místo po níž bude následovat vyhlášení. Týmy, které se v základních skupinách umístí na prvním až čtvrtém místě si to v neděli odpoledne rozdají o celkové vítězství v turnaji a zabojují o putovní pohár Memoriálu Evžena Hadamczika.

Kompletní přehled týmů najdete níže:

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda