FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Tréninkový plán

MĚSÍČNÍ PLÁN U13

ROZPIS DUBEN

16.-22.4.

PO 16.4.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT 17.4.2018 12:00 - 13:30 Šoupalka  (kluci mimo Šoupalku od 14:00-15:30 s 2006)

ST 18.4.2018 mini rep. Slovan Bratislava

ČT 19.4.2018 12:00 - 13:00 Šoupalka 

PÁ 20.4.2018 14:00 - 16:00 Šoupalka 

SO 21.4.2018 T Valašské Meziříčí

NE 22.4.2018 T Valašské Meziříčí


23.-29.4.

PO 23.4.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT 24.4.2018 13:00 - 14:30 Šoupalka (kluci mimo Šoupalku od 14:00-15:30 s 2006)

ST 25.4.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT 26.4.2018 MU 16:45  Valašské Meziříčí U14 - FCB U13

PÁ 27.4.2018 14:00 - 16:00 Šoupalka 

SO 28.4.2018 VOLNO

NE 29.4.2018 VOLNO


30.4.-6.5.

PO 30.4.2018 dopoledne Šoupalka (ředitelské volno) - čas bude upřesněn


ROZPIS KVĚTEN

ÚT   1.5.2018 VOLNO

ST   2.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT   3.5.2018 MU 16:45  FCB U13 - ŠSK Bílovec U14

PÁ   4.5.2018 14:30 - 16:00 Šoupalka 

SO   5.5.2018 VOLNO

NE  6.5.2018 MU 11:45 FCB U13 - Třinec U14


7.-13.5.

PO   7.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT   8.5.2018 VOLNO

ST   9.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT 10.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka 

PÁ 11.5.2018 14:30 - 16:00 Šoupalka 

SO 12.5.2018 VOLNO

NE 13.5.2018 MU 11:45 FCB U13 - Přerov U14


14.-20.5.

PO 14.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT 15.5.2018 13:00 - 14:30 Šoupalka (kluci mimo Šoupalku od 14:00-15:30 s 2006)

ST 16.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT 17.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka 

PÁ 18.5.2018 14:00 - 16:00 Šoupalka 

SO 19.5.2018 MU 11:15 FCB U13 - FC Vsetín U14

NE 20.5.2018 MU 11:45 FCB U13 - MFK Karviná U14


21.-27.5.

PO 21.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT 22.5.2018 13:00 - 14:30 Šoupalka (kluci mimo Šoupalku od 14:00-15:30 s 2006)

ST 23.5.2018 mini rep. Sparta Praha

ČT 24.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka

PÁ 25.5.2018 14:30 - 16:00 Šoupalka

SO 26.5.2018 VOLNO

NE 27.5.2018 VOLNO


28.-31.5.

PO 28.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT 29.5.2018 MU  Uničov U14 - FCB U13

ST 30.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT 31.5.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka 


ROZPIS ČERVEN

1.-3.6.

PÁ   1.6.2018 T Roudnice nad Labem - odjezd

SO   2.6.2018 T Roudnice nad Labem

NE  3.6.2018 T Roudnice nad Labem


4.-10.6.

PO   4.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT   5.6.2018 13:00 - 14:30 Šoupalka (kluci mimo Šoupalku od 14:00-15:30 s 2006)

ST   6.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT   7.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka 

PÁ   8.6.2018 14:30 - 16:00 Šoupalka 

SO  9.6.2018 T Prostějov

NE 10.6.2018 T Prostějov


11.-17.6.

PO 11.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ÚT 12.6.2018 13:00 - 14:30 Šoupalka UT (kluci mimo Šoupalku od 14:00-15:30 s 2006)

ST 13.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka TV

ČT 14.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka UT

PÁ 15.6.2018 14:30 - 16:00 Šoupalka UT

SO 16.6.2018 T Hlučín

NE 17.6.2018 T Hlučín


18.-24.6.

PO 18.6.2018 14:00 - 15:30 Šoupalka 

ÚT 19.6.2018 VOLNO

ST 20.6.2018 VOLNO

ČT 21.6.2018 VOLNO

PÁ 22.6.2018 VOLNO

SO 23.6.2018 PU Ženklava - FCB

NE 24.6.2018 VOLNO


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda