středa 14. března. 2018
U16 - zápasy

Šestnáctka výborně zvládla úvod utkání

Šestnáctka zvládla výborně vstup do utkání na Slovácku. V úvodu se prosadila dvakrát v průběhu dvou minut a v patnácté minutě už vedla o tři branky. Naopak druhá půle vůbec Baníku nevyšla, Slovácko vstřelilo dvě branky a sahalo po vyrovnání, což se jim už nepovedlo.

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy: "Úvodní jarní utkání jsme odehráli proti soupeři z Uherského Hradiště. Nutno říci, že nás nečekal vůbec jednoduchý soupeř. Začátek zápasu nám vyšel skvěle a během první čtvrt hodinky náš tým vedl 3:0. Celou první půli jsme odehráli velmi slušně. Dařila se nám mezihra, přechodová fáze i presink. Především podpora krajních obránců byla příkladná. Do druhé půle jakoby se něco změnilo. Ve všech situacích jsme byli pozdě, neměli jsme odražené míče a hra nám skutečně vázla. Soupeř nás dokázal za pasivitu potrestat a rázem na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo. Slovácko skórovalo ještě jednou, ale v nervózním závěru už vyrovnat nedokázalo. Z utkání máme smíšené pocity. Výkon celého týmu jako v první půli už se nesmí opakovat!"

12.
pondělí
bře
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
MSDL ml. U16

Poločas: 0:3
Branky: 58. Byrtus, 71. Kratochvíla - 5. Konečný, 6. Boháč, 15. Barkov Rozhodčí: Bartoň - Tomanec, Vlk

Matěj - Boháč, Klečka, Stoklásek, Sotorník - Lajčok (41. Madecki), Knedla - Konečný, Harušták, Říha (67. Miškařík) - Barkov