pondělí 14. srpna. 2017
U16 - zápasy

Šestnáctka předvedla v závěru fantastický obrat

Utkání šestnáctek Baníku a Sigmy předpovídalo zajímavé utkání, což se také potvrdilo. I přes větší aktivitu domácích se vedení v utkání ujala Sigma, dokonce dvoubrankového. Baníkovci se dlouho nemohli prosadit, avšak nesložili zbraně. V závěrečných patnácti minutách se dočkali a svému soupeři během nich nastříleli pět branek a předvedli dokonalý obrat utkání.

Hodnocení trenéra Tomáš Hejduška: "V prvním mistrovském utkání hraném v Radvanicích jsme hostili Sigmu Olomouc. Od úvodních minut jsme drželi míč a diktovali tempo hry, avšak ve finální fázi jsme nebyli dostatečně přesní a důrazní. Urputně bránící soupeř nám naopak dvěma vstřelenými brankami v rozmezí 13. a 24. minuty uštědřil dokonalou lekci z produktivity. Ve druhé půli jsme pokračovali v dobývání olomoucké branky, dlouho bezúspěšně, než přišla 66. minuta a s ní kýžený kontaktní gól z kopačky Barkova. Od tohoto momentu z nás nervozita spadla, soupeřovo konto jsme zatížili dalšími čtyřmi brankami a zápas dovedli k zaslouženému vítězství 5:2. Celý tým si zaslouží pochvalu za to, jak dobře se vypořádal s nečekaným dvoubrankovým vedením soupeře z Hané."

13.
srp
FC Baník Ostrava VS SK Sigma Olomouc
MSDL ml. U16

Poločas: 0:2
Branky: 66. Barkov, 68. Říha, 71. Barkov, 73. Konečný, 78. Zouhar - 13. Raclavský, 24. Daněk Rozhodčí: Havlík - Černoevič, Štefek

Matěj - Zouhar, Klečka (47. Boháč), Stoklásek, Sotorník - Knedla (76. Lajčok), Tamajka - Hrušovský (54. Konečný), Harušták (62. Říha), Wojatschke - Barkov (74. Madecki)