FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Čtrnáctka zakončila sezónu vítězstvím

5.6.2017, Redakce

Čtrnáctka v jarní části sezóny předvedla stíhací jízdu a propracovala se až na druhé místo tabulky. V závěrečném utkání si připsala vítězství s Prostějovem. V úvodu utkání se o dvě branky postarali Drozd a Vraj. Na začátku druhého poločasu přidal třetí branku Grygar.

 
 
29.kolo, sobota 3.6.2017

Prostějov - Ostrava

Prostějov
1:3(0:2)
Ostrava
 

Branky: 42. Šlechta - 16. Drozd, 18. Vraj, 40. Grygar Rozhodčí: Jelínek - Hanák, Motal

 

Ostrava: Fabisz (35. Hatoň) - Dil', Temel, Piecha, Nevřela (55. Figel) - Balavajder (50. Střižík), Drozd (63. Lančarič), Žák, Vraj - Grygar, Chylek

 

Ohlasy trenérů

Hodnocení trenérů U14: "První poločas utkání nabízel zajímavé momenty na obou stranách. Nám se nevydařil úvod, kdy jsme soupeři povolili několik šancí. Poté jsme dvakrát v krátkém časovém rozmezí vstřelili branku a hra se vyrovnala. Do konce poločasu bylo k vidění ještě mnoho brankových příležitostí před oběma brankami, přičemž my jsme měli ty vyloženější. Hra ve druhé půli, i díky horkému počasí, ztratila tempo a šancí také již nebylo tolik. Poslední mistrovské utkání v této sezoně jsme výsledkově zvládli, v herním pojetí by se výtky našly, ale chceme kluky za celé roční období pochválit za poctivý a pozitivní přístup k tréninkům i zápasům."

Tým 018


  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda