Kvalitní zápas sedmnáctek Baníku a Zbrojovky byl k vidění v rámci dalšího kola dorostenecké ligy. Nakonec se radovali domácí hráči, kteří do pauzy dvakrát udeřili a ve druhém dějství přidali v závěru pojistku. Cenná výhra i čisté konto.
Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Daniela Rygela: Od začátku zápasu jsme chtěli být aktivní, prezentovat se vysokým presinkem a po zisku míče přecházet přímočaře do předfinální fáze. Tento záměr nám nevyšel a výborně kombinující soupeř nás postupně přehrával. Ke konci poločasu jsme byli pod velkým tlakem. Z části kvůli nepřesné kombinaci po zisku míče. Druhý poločas jsme hru vyrovnali. Přispěli k tomu jak střídající hráči, tak obraz hry ''nahoru-dolů '', který nám více vyhovoval. Bylo k vidění střídání útoků a šance na obou stranách až do konce utkání.
