úterý 30. května. 2023
U16 - zápasy

Výhra šestnáctky v Líšni

V Líšni od začátku měla převahu šestnáctka Baníku a po zásluze se do poločasu ujala dvoubrankového vedení. Ve druhém dějství přidali ostravští ještě další dvě branky, domácí korigovali až v samotném závěru.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Do utkání jsme vstoupili velice dobře. Byli jsme silní na míči, dostupovali soupeře a dostávali jsme se do zakončení. Od 20 minuty, kdy už to bylo 2:0, jsme začali situace přehrávat, dostávali jsme se do zbytečných soubojů a soupeř se dostával více do hry. V druhé půli jsme navázali na prvních dvacet minut a utkání dohráli velice slušně, škoda jen, že jsme nevstřelili více branek.

27.
kvě
SK Líšeň VS FC Baník Ostrava
MSDL ml. U16

Poločas: 0:2
Branky: 88. Rolinek - 15. Švrček, 17. Matušinský, 62. Dvořáček (pen.), 77. Ďurina Rozhodčí: Mayer - Gasnárek, Suchánek