pondělí 26. září. 2022
U16 - zápasy

V Prostějově i šestnáctka zvítězila

Také šestnáctka v Prostějově zvítězila a o skóre vede tabulku před Sigmou. Zápas to byl náročný, domácí za nerozhodného stavu neproměnili pokutový kop a po pauze nastřelili tyč. Poté udeřili ostravští a pojistku přidal kapitán Ďurina.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce:Bojovné utkání, které bylo hrané na těžkém terénu, nepřineslo v prvním poločase mnoho šancí. Soupeři jsme po naší chybě nabídli penaltu, tu však Tim Kramář zneškodnil, a tak poločas skončil 0:0. Naše hra postrádala přesnost a větší pohyb. V druhém poločase se tyto aspekty zlepšily a díky tomu jsme si vypracovali i dost šancí, bohužel jsme proměnili jenom dvě. Výhry si vážíme, protože to bylo náročné utkání a kluky chválíme hlavně za druhý poločas.