Fotbalová akademie
neděle 21. srpna. 2022
U19/B - zápasy

Osmnáctka udeřila v závěru

I přes šance a územní převahu domácích byl na světelné tabuli vyrovnaný stav ještě v první nastavené minutě. To se nakonec změnilo po standatrní situaci o pár chvil později, když přímý kop Harušťáka vytlačil třinecký brankář na brankovou konstrukci a dobíhající Slipchenko hlavou rozhodl o první výhře osmnáctky v soutěži.

Hodnocení trenéra Martina Folty a Daniela Tchuře: Dnešní utkání s Třincem jsme měli rozhodnout daleko dříve, než v 92. minutě, protože šancí bylo dost a herní převaha byla na naší straně. Kluci ovšem zaslouží velkou pochvalu za to, že věřili, že tu druhou branku dají a šli si za tím poctivým výkonem a po zásluze byli odměněni. Jen je obrovská škoda, že poté, co se konečně prosadíme a dostaneme se do vedení 1:0, tak za minutu je vyrovnáno ze situace, kdy se hosté dostali snad podruhé na útočnou polovinu. Nyní se už těšíme na sobotní duel ve Frýdku.

21.
srp
FC Baník Ostrava VS FK Fotbal Třinec
MSDL st. U18

Poločas: 1:1
Branky: 21. Krupička, 92. Slipchenko - 22. Becik Rozhodčí: Bebenek - Lukašík, Godfryd ČK: 88. Kadura (Třinec)