neděle 21. srpna. 2022
U19 - zápasy

Devatenáctka doma se Slováckem prohrála

Zápas, na který budou chtít hráči určitě rychle zapomenout. Domácí se ujali vedení 1:0, pak trefili tyč při dorážce do odkryté branky, byť z úhlu. Následovala chybná rozehrávka, tečovaná střela a vyrovnání těsně před pauzou. Po přestávce kopali baníkovci penaltu, kterou hostující brankář vyrazil na roh a v podstatě z následující akce po rohu Slovácka udeřili právě hosté. Po několika neproměněných šancích domácích přišel v poslední minutě gólový hřebíček po další tečované střele a Slovácko se tak mohlo radovat ze zisku tří bodů.

Hodnocení trenéra Marcela Frajta: V utkání jsme nikterak neoslnili po herní stránce a přesto jsme mohli uhrát určitě lepší výsledek. Šance jsme si vypracovat dokázali, neproměnili jsme však ani pokutový kop. Houževnatému soupeři jsme darovali první branku po naší rozehrávce, druhou po špatném bránění rohového kopu a třetí už při snaze o vyrovnání po brejkové situaci v poslední minutě. Hlavy určitě nevěšíme, věříme, že jsme si teď vybrali dvě slabší utkání a v dalším už opět budeme chtít bodovat a předvést dobrý výkon.

19.
srp
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
1. Celostátní liga U19

Branky: 9. Obuch - 40. Zelina, 54. Kostka, 90. Břečka Rozhodčí: Kotala - Dedek, Šafrán

Remiáš Jan - Jiříček, Sirotek, Musil, Michlík (27´ Badošek) - Obuch, Podhorný (67. Slipchenko) - Látal (67. Perrette), Koutný (67. Bitta), Málek - Frolek