Fotbalová akademie
pátek 11. března. 2022
U18 - zápasy

Osmnáctka prohrála v Hlučíně

I druhé jarní mistrovské utkání body osmnáctce nepřineslo. V nedalekém Hlučíně se sice ujala vedení, do kabin se ovšem po dvou proměněných penaltách domácích šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém dějství vše směřovalo k remíze, když nakonec minutu před koncem udeřili domácí.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: V anglickém týdnu jsme odehráli těžké utkání a bohužel i podruhé prohráli. Dnes to ale nebylo ani o fotbalovosti, ale spíše o bojovnosti a vyrovnání se s velmi agresivní hrou soupeře. Na malé umělce v zahuštěném prostoru se odehrával souboj za soubojem. Nám se podařilo vstřelit dvě branky po krásných a rychlých fotbalových akcích. Soupeř vždy srovnal po velmi přísně nařízených penaltách. Aby toho nebylo málo, tak minutu před koncem jsme dostali třetí branku po ofsajdové situaci! Musíme kluky pochválit za bojovný a odmakaný výkon a za to, že se nenechali vyprovokovat.

Informace o utkání

09.
středa
bře
FC Hlučín VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 2:2
Branky: 19. a 45. Kovala (obě pen.), 89. Hon - 7. Levčík, 40. Chylek Rozhodčí: Lukašík - Kaloč, Kubáček
Diváci: 46

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kovařík - Dedek, Jiříček (46. Piecha), Měkota, Díľ Kedroň (79. Janál), Frébort (64. Rehwald) - Látal (79. Štaubert), Levčík, Šudák (40. Strnad) - Chylek

U18