neděle 20. března. 2022
U14 - zápasy

Čtrnáctka ztratila výhru v poslední minutě

V duelu dvou týmů z čela tabulky vedli ostravští o tři branky, ale ani toto nakonec nestačilo na vítězství. Domácí dokázali v poslední minutě vyrovnat z penalty a připravili tak Baník o první místo v tabulce. Tam se dostala Zbrojovka Brno.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: Kvalitní a vyrovnané utkání, které nakonec skončilo remízou. Do obou poločasů jsme měli dobré vstupy, kdy se nám vždy podařilo vstřelit po dvou brankách a stav byl 4:1 v náš prospěch. Soupeř dokázal rychle odpovědět a během pár minut to bylo už jen o jednu branku, potom na nás byla vidět nervozita, přestali jsme být nebezpeční před brankou soupeře a Olomouc dokázala vyrovnat v poslední minutě z penalty.

19.
bře
SK Sigma Olomouc VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 1:2
Branky: 36. Skácel, 61. Riedl, 63. Bušina, 80. Křiklava(pen.) - 4. a 58. Škrkoň, 14. Šmiga, 56. Javorský Rozhodčí: Silný - Ehrenberger, Petr