úterý 02. listopadu. 2021
U14 - zápasy

Pátá výhra čtrnáctky v řadě

Hned deset branek vstřelila po přestávce čtrnáctka do sítě karvinských a připsala si pátou výhru v řadě. Poslední porážku zaznamenala v Brně a se Zbrojovkou se utká hned v sobotu na Šoupalce od 12:45.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Marka Škrocha: První poločas nebyl z naší strany ideální, měli jsme sice většinu času míč na svých kopačkách, ale kombinace byla příliš pomalá a brzdilo nás špatné řešení předfinální a finální fáze. Ve druhém poločase přišlo zlepšení, ale stále tam bylo spousta situací, které nezvládáme dotáhnout a je třeba na tom zapracovat.

01.
pondělí
lis
FC Baník Ostrava VS MFK Karviná
SpSM-TOP U 14 žáci

Poločas: 3:1
Branky: 5., 28. (pen.), 39., 46. a 60. Škrkoň, 42., 44., 52., 70. a 78. Šmiga, 72. a 74. Jadrníček, 65. vlastní - 31. Makula, 48. Balog Rozhodčí: Dedek - Šafrán, Tomai