pondělí 06. září. 2021
U15 - zápasy

Patnáctka si poradila se Slováckem

Patnáctka vyjela k mistrovskému utkání na Slovácko. Vydařený první poločas znamenal vedení 3:0. Domácím se sice podařilo vstřelit dva kontaktní góly, i přesto se ale Baníkovcům podařilo zvítězit a odvézt si všechny tři body.

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka a Jana Romaněnka: Velice dobrý první poločas, ve kterém jsme byli ve všech směrech jasně lepší než soupeř. Po opětovné individuální chybě dostáváme gól a nastává markantní rozdíl v našem výkonu. Přizpůsobili jsme se jednoduché hře soupeře namísto toho, aby jsme hru uklidnili. Nemůžeme si dovolit tak diametrálně rozdílné poločasy.

04.
zář
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 15 žáci

Poločas: 0:3
Branky: 44. a 54. Hanák - 17. Lorenc, 26. a 32. Drozd Rozhodčí: Silný - Ševčík, Mitáček

Keller - Šopík (65. Švrček), Mechl, Řeháček, Ďurina - Slončík (65. Jadrníček), Pinkas - Lorenc (48. Jílek), Lores, Binar (48. Dvořáček) - Drozd