čtvrtek 01. října. 2020
U19 - zápasy

Devatenáctka otočila proti Slavii

Stejně jako v sobotu v Pardubicích prohrála devatenáctka první poločas 0:1. Stejně jako v Pardubicích vyrovnal v druhém dějství Ondřej Kukučka. Stejně jako v Pardubicích skončil výsledek zápasu 4:1, ale tentokráte zásadní změna. Radoval se domácí Baník, který dalšími třemi zásahy dokonal po dobrém výkonu obrat a mohl slavit cenné vítězství.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Kováře: Do utkání proti Slavii jsme vstoupili dobře, měli jsme dvě šance, ale po deseti minutách začal hrát soupeř velmi dobře, až do konce prvního poločasu měli hráči Slavie lepší pohyb a vedli o jeden gól. Do druhého poločasu jsme udělali tři změny v sestavě a naší hře to velmi pomohlo. Byli jsme agresivnější, silnější na míči a utkání jsme dotáhli do vítězného konce. Za druhý poločas kluky chválíme, pokračujme v takovém odhodlání.

30.
zář
FC Baník Ostrava VS SK Slavia Praha
1. Celostátní liga U19

Branky: 76. Kukučka, 82. Boháč, 90. Šmiga, 94. Šigut - 38. Alijagič Rozhodčí: Dohnálek - Šimeček, Galvas

Hrubý - Zouhar, Kukučka, Tamajka (46. Šmiga), Sotorník - Stuchlík (46. Holaň), Harušťák - Konečný (65. Šigut), Knedla (46. Boháč), Wojatschke (89. Sekanina) - Barkov