neděle 04. února. 2018
U16

U16 prochází Memoriálem V. Marečka dále bez prohry

I nadále prochází šestnáctka Baníku Memoriálem V. Marečka bez prohry. Vítězné tažení Baníku nezastavila ani Dukla Praha. Utkání hrané na těžkém terénu zvládli lépe hosté z Ostravy a vezou si domů tři body za další vítězství.

FK Dukla Praha U16 - FC Baník Ostrava U16 2:6 (1:3)

Branky: Barkov 2, Drozd 2, Konečný, Říha

Sestava FCB:
Baránek - Boháč, Madecki (15. Lajčok), Stoklásek, Klečka - Tamajka, Knedla (41. Říha) - Konečný, Drozd, Hrušovský - Barkov

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy:
"Do dalšího utkání v rámci MVM jsme nastoupili na hřišti Dukly Praha. Čekal nás obtížný soupeř, který chtěl hrát poctivý kombinační fotbal s dobrou organizací. Vstup do utkání nám příliš nevyšel. Nepodařilo se nám proměnit pokutový kop, jako první jsme inkasovali a hra z naší strany byla ospalá. Po obdržené brance se náš výkon diametrálně změnil. Inkasovaná branka jako by nás nakopla a rázem jsme šli do druhého poločasu s vedením 1:3. Druhou půli jsme začali podobně jako tu první. Soupeř toho znovu dokázal využít a snížit na rozdíl jedné branky. Dukla byla po brance aktivnější a cítila šanci na srovnání. Nás tým na hranici sebeobětování odolal a po pár smrtících brejcích skončilo utkání 2:6 v nás prospěch. Chceme pochválit hráče obou týmu, jak se vypořádali s těžkým terénem."