pondělí 11. prosince. 2017
U16

Šestnáctka zakončila podzim drtivým vítězstvím

V definitivně posledním utkání podzimní části sezony se v rámci Marečkova memoriálu utkala baníkovská šestnáctka s týmem Frýdku-Místku. Ve skupině, v níž si před týdnem poradila s Hradcem Králové, si připsala druhé, tentokrát velmi výrazné vítězství.

MFK Frýdek-Místek U16 - FC Baník Ostrava U16 1:17 (0:6)
Branky: 5 Wojatschke, 4 Barkov, 3 Knedla, 2 Hrušovský, Konečný, Říha, Tamajka

Sestava FCB:
Baránek - Zouhar, Tamajka, Madecki (61. Matěj), Sotorník - Knedla, Boháč - Konečný (41. Hrušovský), Říha, Wojatschke - Barkov

Hodnocení trenérů Hejduška a Kroupy:

"V posledním utkání celé podzimní části sezony nás v rámci Memoriálu Vlastimila Marečka čekal tým Frýdku Místku. Náš tým podal velmi kvalitní výkon. Od prvních minut jsme si zodpovědným přístupem šli za vítězstvím. První poločas dokázal soupeř ještě vzdorovat a i díky několika našim neproměněným šancím bylo skóre 0:6. Po přestávce už byl na hřišti prakticky jen jeden tým. Hráči si zápas užili a zaslouženě vyhráli 1:17. Jediné negativum zápasu bylo velké procento akcí, kdy jsme nebyli trpěliví v náběhu a tím se dostávali do ofsajdových situací. Na téhle činnosti určitě zapracujeme, protože v některých zápasech by nám to mohlo degradovat náš výkon. Celou polovinu sezony hodnotíme velmi kladně. Odměnou nám jsou velmi kvalitní individuální a týmové výkony na hřišti."