pátek 21. dubna. 2017
U15

Reprezentace U15 si poradila také s Irskem

Reprezentace do 15 let zvládla i druhý přípravný zápas. Stejně jako v neděli Norsku, také Irsku vstřelila čtyři góly a vyhrála 4:2. Opět u toho byli mladí baníkovci a Timofej Barkov (na snímku) navíc vstřelil dvě branky.

Celá nominovaná čtveřice baníkovců se ve čtvrtečním utkání představila v základní sestavě. Filip Sotorník odehrál na postu levého obránce první poločas. Dvaapadesát minut odehráli Josef Knedla, ve středu zálohy, a Timofej Barkov v útoku, kterému i tento čas stačil na vstřelení dvou branek. Na levém křídle odehrál celé utkání Vojtěch Wojatschke.

Česká republika U15 - Irsko U15 4:2 (2:2)

Branky ČR: Barkov 2, Gedeon, Neruda
Sestava ČR: Mastný - Koželuh, Neruda (41. Nováček), Koudelka, Sotorník (41. Kirschner) - Gedeon, Hural (41. Svoboda) - Sejk, Knedla (52. Canales), Wojatschke - Barkov (52. Šípek, 75. Kotásek)