FOTBALOVÁ AKADEMIE

FC BANÍK OSTRAVA

Projekt je spolufinancován
statutárním městem

Patnáctka vyráží k utkání o mistra republiky

13.6.2017, Redakce

Mládežnické kategorie Baníku Ostrava mají svá mistrovská utkání odehrána. Výjimkou je kategorie U15. Patnáctka se ve středu utká o titul mistra republiky ve své věkové kategorii. Soupeřem ji budou hráči Slavie Praha. Zápas se hraje ve 12:15 na hřišti Aritma Praha.

K utkání vyráží patnáctka Baníku již v úterý ráno vlakem. "Po příjezdu do Prahy se přesouváme rovnou na stadion Aritmy Praha, kde nás od 14:00 čeká předzápasový trénink. Poté máme na programu společný oběd a přesun na hotel," přiblížil program úterního dne trenér patnáctky Tomáš Hejdušek.

Ve středu je na programu samotné utkání, které má výkop ve 12:15. Na zápas se chystají vyrazit také osobnosti Baníku v čele s Radkem Slončíkem, René Bolfem a Petrem Mašlejem. "K utkání přistupujeme stejně jako k jakémukoliv jinému utkání po dobu celé sezony. Samozřejmě však s pokorou k soupeři, ale především s cílem si utkání hlavně užít. Kluci jsou na zápas natěšeni a doufáme, že si závěr sezony užijeme se vším všudy," dodal k utkání trenér Hejdušek. 

Po utkání čeká na hráče a realizační tým opět společný oběd a před čtvrtou hodinou odpoledne odjezd zpět do Ostravy.

  • Brankářská škola
  • Školička
  • Abeceda