Fotbalová akademie
pondělí 03. srpna. 2020
U15

U15: prohra se Slavií i Hradcem

Náročné dva zápasy proti kvalitním soupeřům sehrála v Hradci Králové patnáctka. Po úvodní prohře se Slavií Praha nestačili starší žáci ani na domácí Hradec.

SK Slavia Praha U15 - FC Baník Ostrava U15 4:1 (1:1)

branky Baníku: 20. Lacina

sestava FCB: Kresta (30. Krasula) - Imrich (30. Němčík), Raab, Staněk, Krakovka (30. Mechl) - Havran (45. Kysilko), Kysilko (30. Frýdl) - Lacina (45. Imrich), Honajzer (45. Buczek), Valík (30. Rygol) - Buczek (30.Vozník)

Hodnocení trenéra Radovana Moronga a Jana Romaněnka: Utkání se Slavií bylo z naší strany povedené pouze v prvním poločase. Kvalita, součinnost, somatotyp hráčů, herní projev, klid na míči, konstruktivní řešení herních situaci, to vše měla Slavia na své straně. Nám se nedařilo včas vyplňovat prostory, často jsme chybovali v rozehrávce, a tím měl soupeř možnost chodit do brejkových situací, ve kterých byl produktivnější.

FC Hradec Králové U15 - FC Baník Ostrava U15 6:0 (2:0)

sestava FCB: Kresta (30. Krasula) - Němčík (30. Kysilko), Raab, Staněk, Mechl ( 30.Krakovka) - Havran (50. Honajzer), Frýdl (30. Rygol) - Imrich (30. Valík), Honajzer (45. Vozník), Lacina - Vozník (30. Buczek)

Hodnocení trenéra Radovana Moronga a Jana Romaněnka: Druhé po sobě jdoucí utkání bylo náročné pro oba týmy, ovšem domácí měli navrch v útočné fázi. Hráli jednoduchý fotbal, nám se nedařlo zachytávat křižné míče, v soubojovém chovaní jsme zaostávali a vytrácela se herní kondice. Některé inkasované branky byly z kategorie laciných.