pondělí 10. února. 2020
U17

Jasná záležitost sedmnáctky

V dalším přípravném zápase se utkala sedmnáctka s Frýdkem Místkem. O tom, jak zápas dopadne nebylo pochyb od prvních minut, když hned v úvodu se baníkovci trefili čtyřikrát. Při střelecké chuti byl Denis Holub (na snímku), autor pěti branek.

FC Baník Ostrava U17 - MFK Frýdek Místek U17 11:2 (6:2)

branky Baníku: 4., 6., 59., 73. a 89. Holub, 44. a 47. Guzik, 8. Grygar, 12. Šín, 38. Červinka, 70. Štaubert

sestava: Kovařík(46´ Velich) - Guzik (85´ Červinka), Kukučka (68´ Dedek), Dedek (46´ Kollek), Diľ - Grygar(43´ Žák), Temel (85´ Kukučka) - Červinka (68´ Šín), Šín(46´ Křižák), Štaubert - Holub

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Utkání proti Frýdku dopadlo jednoznačně pro nás. Ve 12. minutě jsme vedli 4:0 a bylo po zápase. Kluci po výborném začátku už nebyli tak koncentrovaní, občas nám vázla součinnost mezi hráči a lepší nabídka. Po takové převaze bychom neměli dostat 2 góly. Mohli jsme vstřelit i více gólů.